۷ روز ضمانت بازگشت

سایت و فروشگاه آنلاین زمان و زیور به ارائه خدمات بی نظیر به مشتریان متعهد است؛ همسو با این سیاست، زمان و زیور این ضمانت را به مشتریان می‌دهد که در صورت وجود هرگونه ایراد و نقص فنی در محصولات خریداری شده، امکان بازگرداندن آن‌ها تا 7 روز وجود خواهد داشت. در مدت این 7 روز مشتری این امکان را دارد تا ساعت و یا دیگر کالاهای خریداری شده از زمان و زیور را تست و بررسی کرده و در صورت مشاهده هرگونه نقصی آن را به زمان و زیور گزارش دهد تا بازگرداندن و تعویض احتمالی آن بررسی شود.
ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش زمان و زیور کنترل و بررسی شده و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می‏‌شود. باید توجه داشت که این خدمات شامل آسیب ها یا ایرادات فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شده نمی‌شود.
چنانچه مایل به استفاده از سرویس تضمین تعویض 7 روزه زمان و زیور هستید، پیش از هر چیز لطفا با شماره تلفن پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم انجام پذیرد. هنگام بازگرداندن کالا، دقت فرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شده، لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.
در صورتی که کالای برگشتی در وضعیت اولیه خود توسط زمان و زیور دریافت نشود، ارائه خدمات تعویض ممکن نخواهد بود و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می‌شود.
در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در زمان و زیور به اتمام برسد، و امکان تعویض آن با کالای جایگزین نباشد، زمان و زیور می‌تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار برگرداند. بدیهی است تغییرات قیمت باعث کاهش و یا افزایش مبلغ استردادی نمی‌شود.