Bell & Ross

Bell & Ross

 • درباره این برند:
  داستان برند "Bell & Ross" در اواخر قرن 20 آغاز شد. شرکت ساعت‌سازیِ فرانسوی، پیشنهاد همکاری به یک شرکت آلمانی متخصص در ساخت ابزار هوانوردی و دریانوردی، داد؛ و این آغازی بود برای "Bell & Ross". این برند ماموریت خود را این چنین تعریف می‌کند: ابداع، طراحی و ساخت ساعت‌های منحصر به فرد و کاملا کاربردی برای افراد حرفه‌ای که تحت شرایط خاص کار می‌کنند. این شرکت، محصولات خود را مطابق اصیل‌ترین سنت‌های ساعت‌سازی و نظامی سوئیس تولید می‌کند. این امر منجر به تولید ساعت‌هایی نمادین می‌گردد که کارایی تمام و کمالی را ارائه می‌دهند، ابزاری دقیق و استثنایی که به نیاز بیشتر حرفه‌ای‌ها پاسخ می‌دهند.
  "Bell & Ross" با ترکیب مهارت‌های مکمل شامل مهارت‌های مصرف کنندگان حرفه‌ای (خلبانان، فضانوردان، متخصصان خنثی کردن بمب و غیره)، ساعت‌سازان ماهر، مهندسان و طراحان، تمام مهارت‌های مورد نیاز برای طراحی مجموعه‌های استثنایی را در یک قالب قرار داد. "Bell & Ross" ؛ برندی که واحد‌های جنگی ممتازِ متعددی به اختیار می‌گیرند و به رسمیت می‌شناسند، در حال حاضر تامین‌کننده‌ی رسمی بخش‌های زیر است:
     بخش آزمایشگاه فضایی (1994)
     واحد امنیتی خنثی سازیِ بمب فرانسه (1997)
     گروه نفوذ پلیس داخلی فرانسه (2005)
     بخش هواییِ نیروی دریایی فرانسه (2007)
     نیروی هوایی فرانسه (2008)
     گروه نفوذ ژاندارمری داخلی (2011)

  این برند، نخستین متخصص ساعت سازی نفیس است که با حفظ اعتبار فروشگاه الکترونیکی خود را نیز راه اندازی نمود. "Bell & Ross" نخستین برند ساعت سازی است که برنامه‌ی کاربردی خود را برای آیفون که در سراسر جهان استقبال شدیدی از آن صورت گرفته و افراد زیادی آن را دانلود کرده‌اند طراحی کرده است. "Bell & Ross" شرکتی بین‌المللی است که در حال حاضر در 60 کشور از طریق شبکه‌ای شامل 700 نمایندگی و 9 بوتیک انحصاری محصولات خود را عرضه می‌کند.

مرتب سازی نتایج بر اساس:

تعداد نمایش:

با انتخاب محصولات مورد نظر و فشار دادن دکمه "مقایسه" محصولات را با یکدیگر مقایسه کنید.